Prezent dla Mikołaja

WARUNKI ROZDANIA

1) Temat: “Prezent dla Mikołaja”

Zwykle to Mikołaj przynosi prezenty. A może w tym roku również on coś dostanie?

W komentarzu pod postem rozdania na naszym FP pokażcie nam jaki prezent dalibyście Świętemu Mikołajowi. Jak zwykle kreatywność górą! Czekamy na Wasze pomysły!

Będzie nam miło, jeśli nas polubicie i udostępnicie post rozdania. Pamiętajcie również o Sponsorze @Wydawnictwomd. To dzięki niemu to rozdanie! 😊

2) Rozdanie trwa od 10.11.2020r do 16.11.2020r do godz. 24:00.
3) Wyniki ogłosimy najpóźniej w dniu 18.11.2020r. na FP ccdd. O wyniku rozdania zadecyduje Komisja ccdd (Hanula i jej tata).
4) Zwycięzca otrzyma upominki widoczne na zdjęciu – książki „Gdzie jest Święty Mikołaj”, „Nadchodzą Święta”, „Świąteczna kolorowanka”, „Kolorowanka na Boże Narodzenie”, „Kolorowanka z reniferkiem”, „ Zima w kolorach”. Do recenzji zajrzyjcie kilka postów niżej. 😊

5) Zwycięzca po ogłoszeniu wyników rozdania jest proszony o kontakt mailowy z kontakt@ccdd.com.pl, celem podania danych do wysyłki upominku (imię i nazwisko, adres, numer telefonu). Zwycięzca zgadza się na przekazanie przez nas podanych danych do wysyłki Wydawnictwu MD Monika Duda – to od Wydawnictwa zostaną wysłane rozdaniowe upominki.
6) Upominki będą wysłane na terenie Polski. Czas wysłania upominków to 7 dni roboczych od dnia podania danych do wysyłki.
7) Organizatorem ROZDANIA jest ccdd. Sponsorem jest Wydawnictwo MD Monika Duda.                                                                                 8) Mając na uwadze wejście RODO udział w rozdaniu oraz podanie danych do wysyłki upominku jest dobrowolny. Dane będą wykorzystywane wyłącznie w celach tego rozdania.
9) Zwycięzca rozdania ma prawo wglądu do swoich danych
10) Rozdanie nie jest w żaden sposób sponsorowane, popierane ani przeprowadzane przez Portal Facebook, ani też z nim związane. Facebook nie ponosi za niego żadnej odpowiedzialności.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *