Ulubiona zabawa kreatywna

WARUNKI ROZDANIA

1) Temat: Ulubiona zabawa kreatywna”

W komentarzu pod postem rozdania napisz, jaka jest ulubiona zabawa kreatywna Twojego dziecka i dlaczego to właśnie ta? Zacznij odpowiedź od ZESTAW 1 lub ZESTAW 2 – w zależności od tego, jaki zestaw upominków sprawiłby radość twojemu dziecku.

ZESTAW 1: Bransoletki L.O.L. SURPRISE!, Metaliczne tatuaże L.O.L.Surpise!, Kubek ccdd

ZESTAW 2: Zestaw kreatywny wyklejanie – mozaiki, Zestaw moja pierwsza ciastolina, Kubek ccdd.

Będzie nam miło, jeśli polubicie naszą stronę oraz oczywiście stronę Sponsora SES Creative Polska i udostępnicie post rozdania. Zaproście do zabawy również znajomych.

2) Rozdanie trwa od 12.08.2019r do 25.08.2019r do godz. 24:00.
3) Wyniki ogłosimy najpóźniej w dniu 27.08.2019r na FP ccdd. O wyniku rozdania zadecyduje Komisja ccdd (Hanula i jej tata).
4) Pierwszy zwycięzca otrzyma ZESTAW 1, drugi zwycięzca otrzyma upominki z ZESTAWU 2. (upominki na zdjęciu).
5) Zwycięzca po ogłoszeniu wyników rozdania jest proszony o kontakt mailowy na kontakt@ccdd.com.pl celem podania danych do wysyłki upominków. Po otrzymaniu upominków i wspólnej zabawie, poprosimy o opinię o produktach na stronie Sponsora www.ses-polska.pl.
6) Upominki wysyłamy na terenie Polski.
10) Organizatorem ROZDANIA jest ccdd. Sponsorem jest  SES Creative Polska oraz ccdd. Wiele ciekawych propozycji od SES Creative znajdziecie TUTAJ.
7) Mając na uwadze wejście RODO udział w rozdaniu oraz podanie danych do wysyłki upominku jest dobrowolny. Dane będą wykorzystywane wyłącznie w celach tego rozdania.
8) Zwycięzca rozdania ma prawo wglądu do swoich danych
9) Rozdanie nie jest w żaden sposób sponsorowane, popierane ani przeprowadzane przez Portal Facebook, ani też z nim związane. Facebook nie ponosi za niego żadnej odpowiedzialności.

 

One thought on “Ulubiona zabawa kreatywna

  1. ZESTAW 2 – uwielbiamy zabawy kreatywne, często z 2,5 letnią córką tworzymy coś wspólnie ☺ lubimy malować kredkami, farbami i flamastrami, a także wyklejać obrazki z plasteliny, ale najbardziej córka uwielbia (od 18 m życia) naklejki – tworzenie naklejkowych laurek i obrazków, a także przyklejanie wszystkiego, co tylko możliwe do kartek i tworzenie kolejnych naklejkowych laurek ☺ ostatnio u nas hitem stał się właśnie zestaw kreatywny SES, w którym
    trzeba było w wyznaczone miejsca poprzyklejać za pomocą dołączonego kleju odpowiednie obrazki/elementy po wcześniejszym posmarowaniu ich paluszkiem. Na koniec dodam, że wyszły piękne kolorowe naklejkowe laurki, które oczywiście zostały już rozdane babciom, dziadkom i najbliższej rodzinie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *