ROZDANIE – Bajka dla dzieci

WARUNKI ROZDANIA

1) Temat BAJKA DLA DZIECI. Taka, która zapadła Ci w pamięć… Taka, na którą zawsze czeka Twoje Dziecko… Jaka? Dlaczego właśnie ta?

Jeśli macie ochotę, udostępnijcie post konkursowy i zaproście do zabawy swoich znajomych.

2) Rozdanie trwa od 01.05.2019r do 11.05.2019r do godz. 24:00.
3) Wyniki ogłosimy najpóźniej w dniu 14.05.2019r. na FP ccdd. O wyniku rozdania zadecyduje Komisja ccdd (Hanula i jej tata).
4) Zwycięzca otrzyma upominki: Magazyn Pidżamersi maj-czerwiec 2019 z zestawem Fana, książkę z zadaniami i naklejkami z Peppą od firmy Media Service Zawada Sp. z o.o. (Producent/Wydawca upominków) oraz kubek od ccdd (upominki na zdjęciu).
5) Zwycięzca po ogłoszeniu wyników rozdania jest proszony o kontakt mailowy na kontakt@ccdd.com.pl celem podania danych do wysyłki upominków.
6) Upominki wysyłamy na terenie Polski.
10) Organizatorem ROZDANIA jest ccdd. Sponsorem są Media Service Zawada Sp. z o.o. oraz ccdd. Wiele ciekawych propozycji od tego Wydawcy znajdziecie TUTAJ.
7) Mając na uwadze wejście RODO udział w rozdaniu oraz podanie danych do wysyłki upominku jest dobrowolny. Dane będą wykorzystywane wyłącznie w celach tego rozdania.
8) Zwycięzca ma prawo wglądu do swoich danych
9) Rozdanie nie jest w żaden sposób sponsorowane, popierane ani przeprowadzane przez Portal Facebook, ani też z nim związane. Facebook nie ponosi za niego żadnej odpowiedzialności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *