Uczymy się z Psim Patrolem

“Psi Patrol” – to jedna z najbardziej ulubionych bajek wśród dzieci. Odważne i pomysłowe pieski fascynują niejednego Małego Odbiorcę. Maskotki, figurki, breloczki, ubrania – wszędzie jest obecna drużyna Psiego Patrolu! Skądś to znam, przyznam szczerze… 🙂

Na ryku jest obecnie dostępnych coraz więcej książeczek z przygodami odważnych piesków. Książeczki dopasowane są do różnego wieku dziecka. Są publikacje z puzzlami i kolorowe czytanki z figurkami dla mniejszych dzieci. Są też świetne propozycje do nauki dla nieco Starszych Odbiorców. Niezmiernie nas to cieszy, bo u nas naukowa era właśnie się rozpoczyna! 🙂

Jak zachęcić dziecko do poznania literek, cyferek czy rozwiązywania zadań logicznych?

Może nauka z ulubionymi bajkowymi bohaterami?

My mówimy stanowcze TAK!

Kolekcja Gotowi do nauki! to 16 bardzo ciekawych książeczek. Do każdej książeczki dołączonych jest po 16 różnych kart, a do dwóch części (dokładnie numer 2 oraz numer 3) dodatkowe upominki – tablica ścieralna z mazakiem oraz pudełko do przechowywania kart.

Zacznijmy od samych książeczek. Pokażemy Wam fragmenty dwóch części (drugą oraz czwartą).

Gotowi do nauki! część 2.

Gotowi do nauki! część 4

Jak widzicie książeczki zawierają sporo ciekawych zadań niezbędnych w edukacji wczesnoszkolnej. Nauka literek, cyferek, zagadki na spostrzegawczość czy szlaczkowy trening to zagadnienia godne uwagi. To już prawdziwa nauka!

Pisałam o dołączonych do każdej książeczki kartach. Bardzo ciekawy dodatek do tej serii. Po uzbieraniu wszystkich będzie ich naprawdę dużo!

Wśród nich znajdziecie karty edukacyjne, karty do układanki, do gry w Piotrusia, karty memo oraz karty do gry Znajdź parę.

A tak prezentuje się tablica ścieralna. Bardzo dobrze wykonana, służy nam już od kilku dni do wszelakich zapisków, rysunków i nauki pisania.

Ciekawa ta nasza era naukowa! 🙂

Ciekawe propozycje od Media Service Zawada Sp. z o.o. znajdziecie TUTAJ.

3 thoughts on “Uczymy się z Psim Patrolem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *