Przyjaźń

WARUNKI ROZDANIA

1) Temat: “Przyjaźń.”

W komentarzu pod postem rozdania na naszym FP opowiedzcie nam o przyjaźni. Może będzie to opowieść prawdziwa, a może zupełnie inna – taka, która mogłaby się wydarzyć? Może będzie to rysunek? Może portret przyjaciela?

Będzie nam miło, jeśli nas polubicie i udostępnicie post rozdania.

Nie zapomnijcie również o Wydawnictwie Dwukropek. To dzięki niemu to rozdanie.

2) Rozdanie trwa od 09.08.2021r do 19.08.2021r do godz. 24:00.

3) Wyniki ogłosimy najpóźniej w dniu 20.08.2021r. na FP ccdd. O wyniku rozdania zadecyduje Komisja ccdd (Hanula i jej tata).

4) Zwycięzca otrzyma upominek – książkę „Niedźwiadek chce pomagać”.😊

5) Zwycięzca po ogłoszeniu wyników rozdania jest proszony o kontakt mailowy z kontakt@ccdd.com.pl, celem podania danych do wysyłki upominku.

6) Upominki wysyłamy na terenie Polski.

7) Organizatorem ROZDANIA jest ccdd. Sponsorem jest Wydawnictwo Dwukropek.😊

😎 Mając na uwadze wejście RODO udział w rozdaniu oraz podanie danych do wysyłki upominku jest dobrowolny. Dane będą wykorzystywane wyłącznie w celach tego rozdania.

9) Zwycięzcy rozdania ma prawo wglądu do swoich danych

10) Rozdanie nie jest w żaden sposób sponsorowane, popierane ani przeprowadzane przez Portal Facebook, ani też z nim związane. Facebook nie ponosi za niego żadnej odpowiedzialności.

2 thoughts on “Przyjaźń

  1. Moją najlepszą przyjaciółką jest Mama .Po prostu jestem z nią non – stop – razem robimy wszystko a raczej to ja towarzyszę mojej mamie , która od 37 lat opiekuje się mną i pomaga mi we wszystkich czynnościach. Najpiękniejsze są jednak chwile wakacyjne bo wspólnie zwiedzamy Polskę i cieszymy się odkrywaniem nowych fantastycznych miejsc, gdzie mile widziana jest osoba na wózku inwalidzkim. Taka mama jest wyjątkowa i BARDZO JĄ KOCHAM!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *