Portret – mój czworonożny przyjaciel

WARUNKI ROZDANIA

1) Temat: “Portret – mój czworonożny przyjaciel”

W komentarzu pod postem rozdania na naszym FB pokażcie nam jak wygląda Wasz czworonożny przyjaciel. Może to pies, może kot, a może kucyk? Technika wykonania portretu dowolna. Jak zwykle kreatywność górą! Czekamy na Wasze pomysły!

Będzie nam miło, jeśli nas polubicie i udostępnicie post rozdania. Pamiętajcie również o Sponsorze Księgarnia Tuliszków. To dzięki niemu to rozdanie! 😊

2) Rozdanie trwa od 15.05.2021r do 24.05.2021r do godz. 24:00.
3) Wyniki ogłosimy w dniu 25.05.2021r. na FP ccdd. O wynikach rozdania zadecyduje Komisja ccdd (Hanula i jej tata).
4) Zwycięzców będzie aż trzech. Każdy z nich otrzyma książkę „Kuleczka w tarapatach!” widoczną na zdjęciu. Recenzja książki post niżej na naszym FP.

5) Zwycięzcy po ogłoszeniu wyników rozdania są proszeni o kontakt mailowy z kontakt@ccdd.com.pl, celem podania danych do wysyłki książek (imię i nazwisko, adres, numer telefonu). Zwycięzca zgadza się na przekazanie przez nas podanych danych do wysyłki Księgarni Tuliszków – to przez Księgarnię zostaną wysłane rozdaniowe upominki.
6) Upominki będą wysłane na terenie Polski. Czas wysłania upominków to do 7 dni roboczych od dnia podania danych do wysyłki.
7) Organizatorem ROZDANIA jest ccdd. Sponsorem jest Księgarnia Tuliszków.             8) Mając na uwadze wejście RODO udział w rozdaniu oraz podanie danych do wysyłki upominku jest dobrowolny. Dane będą wykorzystywane wyłącznie w celach tego rozdania.
9) Zwycięzca rozdania ma prawo wglądu do swoich danych
10) Rozdanie nie jest w żaden sposób sponsorowane, popierane ani przeprowadzane przez Portal Facebook, ani też z nim związane. Facebook nie ponosi za niego żadnej odpowiedzialności.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *