Nowe przygody Hani Humorek

Lubicie przygody Hani Humorek?

Właśnie pojawiły się dwie nowe książki z tej serii. 🙂

Dla tych którzy jeszcze jej nie znają – Hania Humorek to mądra, dobra i rezolutna dziewczynka, która miewa też i swoje nieco gorsze dni, kiedy to nic jej się nie udaje, dopada ją złość, a nawet zazdrość.

Skąd my to znamy, prawda? 🙂

  • „Hania Humorek. W osiem i pół dnia dookoła świata” – w tej części Hania poznaje szkolną dziennikarkę, która prowadzi nawet swoją gazetę. Mania Pisania jest do niej bardzo podobna, co na początku Hani niezwykle przeszkadza. Później okazuje się, że obie dziewczynki bardzo dobrze się dogadują i mile spędzają czas w swoim towarzystwie.

W tym czasie pan Łopuch daje dzieciom bardzo ciekawe zadanie do wykonania, które ma na celu poznanie bliżej innych krajów.

Czy dzieci dobrze wykonają polecenie nauczyciela? Jak rozwinie się przyjaźń Hani z Manią Pisania? Czy nowa znajomość wpłynie na relacje z dotychczasowymi przyjaciółmi dziewczynki?

Tytuł: „Hania Humorek. W osiem i pół dnia dookoła świata”

Autor: Megan McDonald

Objętość: 168 stron, oprawa miękka

Format: 135 x 185mm

———————————————————

  • „Hania Humorek. Hania Humorek ogłasza niepodległość” – to opowieść o tym, kiedy Hania poprzez historię o rewolucji amerykańskiej poznaje znaczenie słów WOLNOŚĆ i NIEPODLEGŁOŚĆ. Te słowa podobają jej się tak bardzo, że sama postanawia wprowadzić je do swojego codziennego życia. Bo przecież niby dlaczego trzeba słuchać rodziców…? A młodszy brat…? Czy on zawsze musi uprzykrzać życie starszej siostrze…?

Oj, dziać się tutaj będzie bardzo wiele! 🙂

Tytuł: „Hania Humorek. Hania Humorek ogłasza niepodległość”

Autor: Megan McDonald

Objętość: 160 stron, oprawa miękka

Format: 135 x 185mm

Te oraz inne ciekawe książki od Wydawnictwa HarperCollins Polska znajdziecie TUTAJ.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *