Nauka i zabawa

Dziś będziemy uczyć się pisać. Nie zabraknie również szlaczków i ciekawych malowanek z naklejkami. Będzie dziś bardzo kolorowo!

Poznajmy NOWOŚCI od Wydawnictwa MD Monika Duda. Te książki z pewnością przypadną do gustu małym artystom oraz rozpoczynającym naukę starszakom.

  • „Halloween” – to kolorowa malowanka z naklejkami w temacie Halloween. Mały artysta może malować według wzoru lub też posiłkować się wyłącznie wyobraźnią.

  • „Baw się z nami i pupilami 1” – ta książeczka pokazuje, w jaki sposób można ciekawie spędzić dzień ze swoim czworonożnym przyjacielem. Malować można również według wzoru.

  • „Baw się z nami i pupilami 2” – to druga część tej serii. Znajdują się w niej kolejne pomysły na ciekawie spędzony czas z czworonożnymi pupilami.

  • „Zdrowo i kolorowo. Warzywa” – to malowanka dla prawdziwych fanów warzyw, a także dla tych, którzy do warzyw mają pewnie dość niesłuszny „dystans”. 🙂 W tej książce z naklejek można ułożyć ulubione dania.

  • „Zdrowo i kolorowo. Owoce” – tym razem książka dla wielbicieli owoców, jak również dla tych, których trzeba do ich zjedzenia trochę zachęcać. Także i w tej książce można ułożyć ulubione owocowe dania.

  • „Kolorowe zawody 1” – z tą malowanką poznamy ciekawe zawody. Można tutaj malować według wzoru lub zupełnie inaczej (według uznania). 🙂 Do książeczki dołączone są też naklejki.

  • „Kolorowe zawody 2” – to druga część z tej serii i poznanie kolejnych interesujących zawodów.

  • „Szlaczki i wzorki z Azorkiem” – tym razem książka dla dzieci, które ćwiczą już naukę pisania. Znajdują się tu bardzo ciekawe zadania. Będą szlaczki i obrazki.

  • „Szlaczki ze smokiem” – z tą książką nauka literek stanie się bardzo łatwa! Poza pisaniem pojedynczych literek i szlaczków będą też pierwsze pisane słowa.

Jak widzicie wybór jest bardzo szeroki!

Co wyróżnia te książeczki?

Malowanki są kolorowe i tematyczne (co z pewnością przyczyni się do wielu ciekawych rozmów) :-). Dzieci malując obrazki poznają m.in. ciekawe zawody, warzywa i owoce. Mogą nawet ułożyć swoje własne danie z naklejek.

Książki dla starszych dzieci zawierają ciekawe zadania do wykonania. Są tutaj szlaczki, literki, oraz rysunki do odwzorowania.

Śladów literek jest tutaj dużo, dzięki czemu dziecko może w łatwy sposób ćwiczyć pisanie. Nie zraża się, kiedy nie wychodzi mu powtórka danej litery po zaledwie dwóch próbach ze śladami. Linijki są tutaj nimi wypełnione. W naszym przypadku to bardzo ważne. Córka sama chętnie sięga po te książki.

Te oraz inne ciekawe ksiażki od Wydawnictwa MD Monika Duda znajdziecie TUTAJ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *