Nauka i zabawa

Dziś będziemy uczyć się pisać. Nie zabraknie również szlaczków i ciekawych malowanek z naklejkami. Będzie dziś bardzo kolorowo!

Poznajmy NOWOŚCI od Wydawnictwa MD Monika Duda. Te książki z pewnością przypadną do gustu małym artystom oraz rozpoczynającym naukę starszakom.

  • “Halloween” – to kolorowa malowanka z naklejkami w temacie Halloween. Mały artysta może malować według wzoru lub też posiłkować się wyłącznie wyobraźnią.

  • “Baw się z nami i pupilami 1” – ta książeczka pokazuje, w jaki sposób można ciekawie spędzić dzień ze swoim czworonożnym przyjacielem. Malować można również według wzoru.

  • “Baw się z nami i pupilami 2” – to druga część tej serii. Znajdują się w niej kolejne pomysły na ciekawie spędzony czas z czworonożnymi pupilami.

  • “Zdrowo i kolorowo. Warzywa” – to malowanka dla prawdziwych fanów warzyw, a także dla tych, którzy do warzyw mają pewnie dość niesłuszny “dystans”. 🙂 W tej książce z naklejek można ułożyć ulubione dania.

  • “Zdrowo i kolorowo. Owoce” – tym razem książka dla wielbicieli owoców, jak również dla tych, których trzeba do ich zjedzenia trochę zachęcać. Także i w tej książce można ułożyć ulubione owocowe dania.

  • “Kolorowe zawody 1” – z tą malowanką poznamy ciekawe zawody. Można tutaj malować według wzoru lub zupełnie inaczej (według uznania). 🙂 Do książeczki dołączone są też naklejki.

  • “Kolorowe zawody 2” – to druga część z tej serii i poznanie kolejnych interesujących zawodów.

  • “Szlaczki i wzorki z Azorkiem” – tym razem książka dla dzieci, które ćwiczą już naukę pisania. Znajdują się tu bardzo ciekawe zadania. Będą szlaczki i obrazki.

  • “Szlaczki ze smokiem” – z tą książką nauka literek stanie się bardzo łatwa! Poza pisaniem pojedynczych literek i szlaczków będą też pierwsze pisane słowa.

Jak widzicie wybór jest bardzo szeroki!

Co wyróżnia te książeczki?

Malowanki są kolorowe i tematyczne (co z pewnością przyczyni się do wielu ciekawych rozmów) :-). Dzieci malując obrazki poznają m.in. ciekawe zawody, warzywa i owoce. Mogą nawet ułożyć swoje własne danie z naklejek.

Książki dla starszych dzieci zawierają ciekawe zadania do wykonania. Są tutaj szlaczki, literki, oraz rysunki do odwzorowania.

Śladów literek jest tutaj dużo, dzięki czemu dziecko może w łatwy sposób ćwiczyć pisanie. Nie zraża się, kiedy nie wychodzi mu powtórka danej litery po zaledwie dwóch próbach ze śladami. Linijki są tutaj nimi wypełnione. W naszym przypadku to bardzo ważne. Córka sama chętnie sięga po te książki.

Te oraz inne ciekawe ksiażki od Wydawnictwa MD Monika Duda znajdziecie TUTAJ.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *