Kolorowy świat Trolli

Ależ ten ich świat jest bardzo kolorowy!

Dziś przyjrzymy mu się bliżej i poznamy jego uroczych mieszkańców. Ponoć to najradośniejsze istoty na całym wszechświecie! Uwielbiają tańczyć i śpiewać. Muzyka odgrywa w ich życiu bardzo ważną rolę. Takie właśnie są Trolle!

W różnych zakątkach świata mieszka aż sześć plemion trolli. Każde z nich nazwane zostało tak, jak jego ulubiony gatunek muzyki, a więc występują Rockowe Trolle, Techno Trolle, Klasyczne Trolle, Country Trolle, Funkowe Trolle i Popowe Trolle. Każde z plemion posiada najcenniejszy skarb – to wielka i potężna struna będąca źródłem całej muzyki plemienia.

My, za sprawą książkowych nowości od Wydawnictwa HarperCollins Polska odwiedzimy dziś świat Popowych Trolli.

I) “Trolle 2. Nowa kolekcja bajek” – to zbiór trzech opowieści o tych kolorowych istotach.Napisane zostały na podstawie obydwu części filmu Trolle oraz zawierają kilka dodatkowych wydarzeń.

Księżniczka Poppy, Mruk, Kufer, Duży i Pan Liszka, Satyna i Szanila – to tylko niektórzy z głównych bohaterów zawartych tutaj opowieści.

Będą ciekawe wyprawy, odwiedziny trolli z innych plemion, spotkanie z księciem Gryzkiem i przebiegłą, nadworną Kucharką oraz wiele innych barwnych i interesujących przygód.

Tytuł: “Trolle 2. Nowa kolekcja bajek”

Objętość: 128 stron, oprawa twarda

Format: 200 x 223mm

 

II) “Trolle 2. 100 naklejek” – to ciekawa książka z zadaniami dla wielkich fanów Trolli. Będą zagadki, szlaczki, kolorowanka, labirynt i rzecz jasna naklejki! Niektóre z nich  będzie można wykorzystać do wykonania książkowych zadań, a pozostałe do zupełnie własnych kreatywnych trollowych zabaw.

Tytuł: “Trolle 2. 100 naklejek”

Objętość: 16 stron, oprawa miękka

Format: 205 x 294mm

 

III) “Trolle 2. 600 naklejek” – już sam tytuł mówi wiele… Naklejki, naklejki, naklejki – czyli to, co dzieci lubią najbardziej! Jest ich tutaj mnóstwo – większe, mniejsze, jakie chcecie. 🙂

Nie zabraknie też kolorowych stron z ciekawymi zadaniami.

Tytuł: “Trolle 2. 600 naklejek”

Objętość: 32 strony, oprawa miękka

Format: 208 x 278mm

Te oraz inne ciekawe książki od Wydawnictwa HarperCollins Polska znajdziecie TUTAJ.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *