Bajkowe historie pewnych bohaterów…

Dziś zobaczymy co słychać u znanych (nawet bardzo znanych 🙂 ) postaci pewnych bajkowych opowieści.

Będą zdarzenia zabawne i śmieszne, ale też poważne i wymagające szybkiej interwencji.

Przydadzą się: odwaga, kreatywność i spostrzegawczość.

Świnka Peppa i Psi Patrol – to nasi dzisiejsi bohaterowie. Jesteście ciekawi ich nowych przygód? Wszystkie zostały opisane i i uwiecznione kolorowymi ilustracjami…

Poznajmy dziś NOWOŚCI od Wydawnictwa Media Service Zawada.

I) “Świnka Peppa. Opowiadania 3D 2. Co lubi Świnka Peppa?” – to opowieść o ulubionych zabawach i wycieczkach Peppy. Będzie mowa o wyprawie do ZOO, wakacjach we Włoszech, bajce o Kopciuszku i pirackich urodzinach.

Liczba stron: 10, książka z ilustracjami 3D

Format: 253 x 192mm

II) “Świnka Peppa. Bajkowa biblioteczka 2. Wielki bieg z przygodami” – to zbiór 5 opowiadań o przygodach Peppy i jej całej rodzinki. Będzie wielki wyścig taty świnki, przyjęcie Zoe oraz zimowe zabawy i lepienie bałwana.

Liczba stron: 103, oprawa twarda

Format: 175 x 155mm

III) “Świnka Peppa Kto to? Co to? Zagadki Peppy” – to książeczka z zagadkami zadawanymi przez samą Peppę. Rozwiązanie każdej z nich będzie ukryte na przesuwanym obrazku.

Liczba stron: 10, książka całokartonowa

Format: 180 x 184mm

IV) “Świnka Peppa Bajki do Poduszki 2 Magiczny jednorożec Peppy” – ta historia opowiada o wielkim marzeniu Peppy. Podczas kiedy nocowała u niej przyjaciółka Suzy i obie bawiły się koniem na biegunach udając, że to jednorożec, Peppa zapragnęła mieć prawdziwego jednorożca. Czy jej marzenie się spełni?

Liczba stron: 32, oprawa miękka

Format: 260 x 265mm

V) “Psi Patrol Witamy w bajce! 2 Chase zaprasza” – to opowieść o bardzo poważnej misji ratowania pingwinów. Do książki dołączona jest również figurka Chase’a.

Liczba stron: 24, oprawa twarda

Format: 220 x 225mm

VI) “Psi Patrol Bajkowa biblioteczka 2 Z pomocą przyjaciół!” – to książeczka, w której opisane są aż 4 misje Psiego Patrolu. Będzie o dniu, kiedy zabrakło wody, tarapatach kapitana Turbota i ratowaniu przypadkowych pasażerów lotu z balonami.

Liczba stron: 100, oprawa twarda

Format: 176 x 156mm

VII) “Psi Patrol Bajki do Poduszki 2 O ratowaniu satelity” – to historia pewnej powietrznej misji. Pewnego dnia w Zatoce Przygód zabraknie bowiem sygnału z satelity…

Liczba stron: 32, oprawa miękka

Format: 260 x 265mm

Ciekawe propozycje od Media Service Zawada Sp. z o.o. znajdziecie TUTAJ.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *