Wakacyjna przygoda

Warunki rozdania:

1) Temat: “Wakacyjna przygoda”

W komentarzu pod postem rozdania pokażcie nam Waszą wakacyjną przygodę. Może będzie to przygoda, którą już przeżyliście, a może taka, o której marzycie? Może będzie bardzo realistyczna, a może zupełnie odlotowa i kosmiczna? Jak zwykle kreatywność górą! Czekamy na Wasze pomysły!

Będzie nam miło, jeśli nas polubicie i udostępnicie post rozdania. Pamiętajcie również o Sponsorze @Wydawnictwomd. To dzięki niemu to rozdanie! 😊

2) Rozdanie trwa od 15.06.2021r do 27.06.2021r do godz. 24:00.
3) Wyniki ogłosimy najpóźniej w dniu 29.06.2021r. na FP ccdd. O wyniku rozdania zadecyduje Komisja ccdd (Hanula i jej tata).
4) Zwycięzca otrzyma upominki widoczne na zdjęciu – z tymi książeczkami wakacje na pewno będą kolorowe!😊

5) Zwycięzca po ogłoszeniu wyników rozdania jest proszony o kontakt mailowy z kontakt@ccdd.com.pl, celem podania danych do wysyłki upominku (imię i nazwisko, adres, numer telefonu). Zwycięzca zgadza się na przekazanie przez nas podanych danych do wysyłki Wydawnictwu MD Monika Duda – to od Wydawnictwa zostaną wysłane rozdaniowe upominki.
6) Upominki będą wysłane na terenie Polski. Czas wysłania upominków to 7 dni roboczych od dnia podania danych do wysyłki.
7) Organizatorem ROZDANIA jest ccdd. Sponsorem jest Wydawnictwo MD Monika Duda.

8) Mając na uwadze wejście RODO udział w rozdaniu oraz podanie danych do wysyłki upominku jest dobrowolny. Dane będą wykorzystywane wyłącznie w celach tego rozdania.
9) Zwycięzca rozdania ma prawo wglądu do swoich danych
10) Rozdanie nie jest w żaden sposób sponsorowane, popierane ani przeprowadzane przez Portal Facebook, ani też z nim związane. Facebook nie ponosi za niego żadnej odpowiedzialności.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *