Urlop Mikołaja

WARUNKI ROZDANIA
1) Temat: “Urlop Mikołaja”
W komentarzu pod postem rozdania na naszym FB pokażcie nam, jak Waszym zdaniem wygląda urlop Mikołaja. Może będzie to odpoczynek w ciepłych krajach? Może zimowe ferie z nauką jazdy na nartach lub łyżwach? Jak zwykle kreatywność górą! Czekamy na Wasze pomysły!
Będzie nam miło, jeśli nas polubicie i udostępnicie post rozdania. Pamiętajcie również o Sponsorze – Księgarnia Tuliszków. To dzięki niemu to rozdanie! 🙂
2) Rozdanie trwa od 10.12.2020r do 16.12.2020r do godz. 24:00.
3) Wyniki ogłosimy w dniu 17.12.2020r. na FP ccdd. O wyniku rozdania zadecyduje Komisja ccdd (Hanula i jej tata).
4) Zwycięzców będzie dwóch! Każdy z nich otrzyma upominek widoczny na zdjęciu – książkę: „Wesołe zabawy na święta” od Księgarni Tuliszków. Recenzja książki będzie na naszej stronie już niebawem. 🙂
5) Zwycięzcy po ogłoszeniu wyników rozdania są proszeni o kontakt mailowy z kontakt@ccdd.com.pl, celem podania danych do wysyłki upominku (imię i nazwisko, adres, numer telefonu). Zwycięzcy zgadzają się na przekazanie przez nas podanych danych do wysyłki Księgarni Tuliszków – to od Księgarni zostaną wysłane rozdaniowe upominki.
6) Upominki będą wysłane na terenie Polski.
7) Organizatorem ROZDANIA jest ccdd. Sponsorem jest Księgarnia Tuliszków.
8) Mając na uwadze wejście RODO udział w rozdaniu oraz podanie danych do wysyłki upominku jest dobrowolny. Dane będą wykorzystywane wyłącznie w celach tego rozdania.
9) Zwycięzcy rozdania mają prawo wglądu do swoich danych
10) Rozdanie nie jest w żaden sposób sponsorowane, popierane ani przeprowadzane przez Portal Facebook, ani też z nim związane. Facebook nie ponosi za niego żadnej odpowiedzialności.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *