Ulubiona zabawa mojego dziecka

WARUNKI ROZDANIA

1) Temat: „Ulubiona zabawa mojego dziecka”

W komentarzu pod postem rozdania napisz, jaka jest ulubiona zabawa Twojego dziecka i dlaczego to właśnie ta? 🙂

Będzie nam miło, jeśli nas polubicie i udostępnicie post rozdania.

2) Rozdanie trwa od 05.07.2019r do 14.07.2019r do godz. 24:00.
3) Wyniki ogłosimy najpóźniej w dniu 16.07.2019r. na FP ccdd. O wyniku rozdania zadecyduje Komisja ccdd (Hanula i jej tata).
4) Zwycięzca otrzyma upominki: książki („Rafcio Śrubka, Przygoda z balonami”, „Psi Patrol, Ekipa na 102” oraz „”Pidżamersi, Czas być bohaterem”) od firmy Media Service Zawada Sp. z o.o. (Producent/Wydawca upominków), grę  wodną oraz kubek ccdd od ccdd.com.pl. (upominki na zdjęciu).
5) Zwycięzca po ogłoszeniu wyników rozdania jest proszony o kontakt mailowy na kontakt@ccdd.com.pl celem podania danych do wysyłki upominków.
6) Upominki wysyłamy na terenie Polski.
10) Organizatorem ROZDANIA jest ccdd. Sponsorem są ccdd oraz Media Service Zawada Sp. z o.o. Wiele ciekawych propozycji od tego Wydawcy znajdziecie TUTAJ.
7) Mając na uwadze wejście RODO udział w rozdaniu oraz podanie danych do wysyłki upominku jest dobrowolny. Dane będą wykorzystywane wyłącznie w celach tego rozdania.
8) Zwycięzca rozdania ma prawo wglądu do swoich danych
9) Rozdanie nie jest w żaden sposób sponsorowane, popierane ani przeprowadzane przez Portal Facebook, ani też z nim związane. Facebook nie ponosi za niego żadnej odpowiedzialności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *