Świat zwierząt w 3D

Futerkowe, pierzaste czy łuskowate? Jak wyglądają Wasi domowi pupile?

Czy machają ogonami i podskakują z radości, kiedy wracacie do domu? Czy mruczą i łaszą się, kiedy budzicie się co rano? A może są zwinne i szybkie, że czasami ciężko za nimi nadążyć wzrokiem?

Niezależnie od tego, czy to pies, kot, papuga, rybki czy żółw, każdy z nich jest wyjątkowy na swój własny sposób!

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o świecie swoich pupili, zapraszamy Was dziś do ich świata… Będziecie mogli go zobaczyć w magicznej technologii 3D! 🙂

“Pupile w 3D. Świat zwierząt” od Wydawnictwa Arkady to właśnie dzięki tej książce zajrzycie do trójwymiarowego świata zwierząt domowych. Do książki dołączone są okulary, po założeniu których zobaczycie coś naprawdę niesamowitego!

Zobaczcie sami…

Oczywiście prawdziwy efekt 3D zobaczycie w okularach, zdjęcia jedynie uchylają część tajemnicy trójwymiarowego świata…

Co istotne i warte pokreślenia, książka zawiera wiele wskazówek jak dbać o konkretne zwierzęta. Co lubią, za czym wręcz przepadają oraz co im może nawet zaszkodzić.

“Każde stworzenie to żywa, czująca istota, która będzie nieszczęśliwa, jeśli się nią nie zajmuje we właściwy sposób. Musisz mieć pewność, że będziesz mieć dość czasu, żeby się nią opiekować.”

To fragment z pierwszych stron książki. Fragment, który w pełni oddaje przekaz tej przecudownej książkowej propozycji. Adoptujmy zwierzęta i pamiętajmy, żeby o nie dbać każdego dnia. Absolutnie nie można o tym zapominać.

“Pupile w 3D. Świat zwierząt” to według nas propozycja obowiązkowa dla każdego miłośnika zwierząt. Mnóstwo ważnych informacji i wskazówek oraz zdjęcia w technologii 3D – to bez wątpienia wielki atut tej książki. Mało mamy takich propozycji na książkowym rynku.

“Pupile w 3D. Świat zwierząt” pomoże dzieciom zrozumieć zwierzęcy świat. Uczy wrażliwości i miłości do domowych pupili. To przecież nasi wspaniali przyjaciele!

U nas czytanie tej książki nie mogło się obyć bez naszego domowego pupila.

Jak widać Nela była również zainteresowana, nawet próbowała udawać żółwia… 🙂

Tą książkę oraz inne ciekawe propozycje od Wydawnictwa Arkady znajdziecie TUTAJ.

 

Tytuł: Pupile w 3D. Świat zwierząt”

Tekst: Lisa Regan

Tłumaczenie: Ewa Romkowska

Objętość: 48 stron, oprawa miękka

Format: 215 x 280mm

Wydawnictwo: Arkady Sp. z o.o.

One thought on “Świat zwierząt w 3D

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *