Świat oczami Mikołaja

WARUNKI ROZDANIA

1) Temat: “Świat oczami Mikołaja”

W komentarzu pod postem rozdania na naszym FP pokażcie nam, jak Waszym zdaniem wygląda świat widziany oczami Mikołaja. Może będzie do Mikołajowy Dom, a może Fabryka Zabawek, elfy, renifery, czy podróż saniami? Jak zwykle kreatywność górą! Czekamy na Wasze pomysły!

Będzie nam miło, jeśli nas polubicie i udostępnicie post rozdania. Pamiętajcie również o Sponsorze @IBISwydawnictwo. To dzięki niemu to rozdanie! 😊

2) Rozdanie trwa od 14.11.2020r do 22.11.2020r do godz. 24:00.
3) Wyniki ogłosimy najpóźniej w dniu 24.11.2020r. na FP ccdd. O wyniku rozdania zadecyduje Komisja ccdd (Hanula i jej tata).
4) Zwycięzców będzie dwóch! Każdy z nich otrzyma upominek widoczny na zdjęciu – książkę: „Zimowa kraina cudów” od Wydawnictwa IBIS. Recenzję książki znajdziecie kilka postów niżej. 😊

5) Zwycięzcy po ogłoszeniu wyników rozdania są proszeni o kontakt mailowy z kontakt@ccdd.com.pl, celem podania danych do wysyłki upominku (imię i nazwisko, adres, numer telefonu). Zwycięzcy zgadzają się na przekazanie przez nas podanych danych do wysyłki Wydawnictwu IBIS – to od Wydawnictwa zostaną wysłane rozdaniowe upominki.
6) Upominki będą wysłane na terenie Polski.

7) Organizatorem ROZDANIA jest ccdd. Sponsorem jest Wydawnictwo IBIS.

8) Mając na uwadze wejście RODO udział w rozdaniu oraz podanie danych do wysyłki upominku jest dobrowolny. Dane będą wykorzystywane wyłącznie w celach tego rozdania.
9) Zwycięzcy rozdania mają prawo wglądu do swoich danych
10) Rozdanie nie jest w żaden sposób sponsorowane, popierane ani przeprowadzane przez Portal Facebook, ani też z nim związane. Facebook nie ponosi za niego żadnej odpowiedzialności.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *