Świat oczami dziecka

WARUNKI ROZDANIA

1) Temat: Świat oczami dziecka”

Czekamy na Wasze odpowiedzi w komentarzach pod postem rozdania na naszym FP. Forma odpowiedzi zależy od Was – możecie coś napisać lub na przykład zamieścić pracę plastyczną swojej Pociechy. A może macie jeszcze jakiś inny pomysł?🙂

Będzie nam bardzo miło, jeśli polubicie FP Coś ciekawego dla dzieci oraz Wydawnictwo Arkady (strona Sponsora). Jeśli macie ochotę, zaproście do zabawy swoich znajomych.

2) Rozdanie trwa od 31.07.2019r do 11.08.2019r do godz. 24:00.
3) Wyniki ogłosimy najpóźniej w dniu 13.08.2019r. na FP ccdd. O wynikach rozdania zadecyduje Komisja ccdd (Hanula i jej tata).
4) Zwycięzców rozdania będzie dwóch. Pierwszy z nich otrzyma książkę “Dinozaury w 3D. Fakty i ciekawostki…”. Drugi Zwycięzca otrzyma książkę “Pupile w 3D. Świat zwierząt”. Obie książki wydaje Wydawnictwo Arkady Sp. z o.o. (upominki na zdjęciu).
5) Zwycięzcy po ogłoszeniu wyników rozdania są proszeni o kontakt mailowy na adres: kontakt@ccdd.com.pl celem podania danych do wysyłki upominków.
6) Upominki wysyłamy na terenie Polski.
10) Organizatorem ROZDANIA jest ccdd. Sponsorem jest Wydawnictwo Arkady Sp. z o.o. Wiele ciekawych propozycji od tego Wydawcy znajdziecie TUTAJ.
7) Mając na uwadze wejście RODO udział w rozdaniu oraz podanie danych do wysyłki upominku jest dobrowolny. Dane będą wykorzystywane wyłącznie w celach tego rozdania.
8) Zwycięzca rozdania ma prawo wglądu do swoich danych
9) Rozdanie nie jest w żaden sposób sponsorowane, popierane ani przeprowadzane przez Portal Facebook, ani też z nim związane. Facebook nie ponosi za niego żadnej odpowiedzialności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *