Spersonalizowany film od Mikołaja

Pamiętacie te czasy, kiedy sami pisaliście listy do Świętego Mikołaja?

Ja jeszcze pamiętam, choć było to dość dawno (a nawet bardzo dawno) temu…

Teraz na tym etapie jest nasza Hanula. W ubiegłym roku wycinałyśmy z gazetek reklamowych zdjęcia zabawek, o których marzyła i przyklejałyśmy w liście do Mikołaja. List został wysłany rzecz jasna…

Jakież było jej zdziwienie, kiedy dostała specjalnie dla niej nagrany filmik od Świętego Mikołaja. Bo przecież Mikołaj wiedział o niej tyle rzeczy – jak ma na imię, co lubi robić, o jakich prezentach marzy, a nawet jak wygląda jej pokój (musiał dokładnie wiedzieć, gdzie zostawić upominki…).

Wrażenia bezcenne, a dla mnie przyznam szczerze również wzruszające.

Filmik dopracowany w najmniejszych szczegółach, po prostu przepiękny!

Było to wielkie wydarzenie ubiegłorocznych Świąt. Filmik oglądaliśmy kilkanaście razy. 🙂

Gdybyście chcieli zaskoczyć swoje dziecko takim wyjątkowym, świątecznym prezentem i dostarczyć mu całą masę wrażeń, śpieszę z informacją, gdzie i jak to zrobić.

Poniżej znajdziecie link, który przekieruje Was do strony, gdzie możecie zamówić spersonalizowane wideo od Świętego Mikołaja. Na naszej stronie głównej, w panelu bocznym jest też baner, który również przekieruje Was do zamówienia filmiku.

Po wybraniu filmiku (jest dostępnych kilka wersji) dołączacie zdjęcia i wybieracie opisy, które pasują do Waszej Pociechy. Efekt jest zdumiewający!

Spersonalizowany filmik od Świętego Mikołaja możecie zamówić TUTAJ.

 Możecie też wybrać list od Świętego Mikołaja – jest również dostępny!

W tym roku filmik już mamy zamówiony. Wybraliśmy inny zestaw, tym razem bez zdjęcia prezentów. Te jeszcze nie zostały wybrane… (Zmienia się to w tym roku dość dynamicznie – ech… te reklamy w telewizji…)

Na moje stwierdzenie: „podoba Ci się chyba wszystko, co widzisz w tych reklamach” usłyszałam: „Nie, nie wszystko właśnie… A czy mi podobają się zabawki dla chłopaków?” 🙂

Każdy zakupiony filmik od Świętego Mikołaja poprzez nasza stronę, to cegiełka włożona w rozwój www.ccdd.com.pl. Dziękujemy!

Ho! Ho! Ho! Miłego oglądania i cudownych wrażeń!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *