Rozdanie – FarMagia

WARUNKI ROZDANIA

1) W  komentarzu pod postem konkursowym na FB napisz jaka książka dla dzieci lub młodzieży najbardziej zapadła Ci w pamięć i dlaczego albo z jaką książką nie może się rozstać Twoje Dziecko i co w niej takiego ciekawego?

Choć nie jest to warunkiem rozdania, byłoby nam bardzo miło gdybyście polubili FP @cosciekawegodladzieci oraz @farmagia (strona Autorki). Jeśli macie ochotę, zaproście do zabawy swoich znajomych.

Recenzję książki znajdziecie TUTAJ.

2) Rozdanie trwa od 01.03.2019r do 09.03.2019r do godz. 23:00.
3) Wyniki ogłosimy najpóźniej w dniu 11.03.2018r. na FP ccdd. O wyniku rozdania zadecyduje Komisja ccdd (Hanula i jej tata).
4) Zwycięzca otrzyma upominek: książkę „Farmagia” od Wydawnictwa Zysk i S-ka.

5) Zwycięzca po ogłoszeniu wyników rozdania jest proszony o kontakt mailowy na kontakt@ccdd.com.pl celem podania danych do wysyłki upominku.
6) Upominek wysyłamy na terenie Polski.

7) Organizatorem ROZDANIA jest ccdd. Sponsorem Wydawnictwo Zysk i S-ka. Wiele ciekawych propozycji tego Wydawnictwa znajdziecie na stronie https://sklep.zysk.com.pl/
8) Mając na uwadze wejście RODO udział w rozdaniu oraz podanie danych do wysyłki upominku jest dobrowolny. Dane będą wykorzystywane wyłącznie w celach tego rozdania.
9) Zwycięzca ma prawo wglądu do swoich danych
10) Rozdanie nie jest w żaden sposób sponsorowane, popierane ani przeprowadzane przez Portal Facebook, ani też z nim związany. Facebook nie ponosi za niego żadnej odpowiedzialności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *