Pomysłowa Hania Humorek

Czy znacie już Hanię Humorek? Ta dziewczynka ma w głowie naprawdę mnóstwo interesujących pomysłów.

Dziś ciekawa seria dla dzieci, które uczą się czytać. HANIA HUMOREK od Wydawnictwa Egmont.

Hania chodzi już do trzeciej klasy. Bywa czasami w humorzastym nastroju, potrafi nawet nie do końca zgodzić się z prawdą i zdarza się jej nawet być złośliwą… Niewątpliwie jednak to dziewczynka o wielkim sercu, która pośpieszy z pomocą każdemu, kto będzie jej potrzebował. Hania ma też bardzo dociekliwego i pomysłowego brata (nie mogłoby przecież być inaczej 🙂 ). Jego przygody z pewnością zaskoczą Czytelników. Zobaczcie sami…

I) “Pogromca asteroid” – to przygoda naprawdę wyjątkowa! Smrodek marzy o zobaczeniu komety Shermana Holma. Ze swojego podwórka zaczyna zatem badać kosmos i otaczający go wszechświat. Delikatną obawą napawa go jednak fakt bliskiego spotkania z przybyszami z kosmosu. Co może się wtedy właściwie wydarzyć? Czy Smrodek dokładnie przebada kosmos i uratuje Ziemię? Pamiętajmy, iż jest w pełni gotowy do działania – jego baza na podwórku jest bardzo dobrze wyposażona. Hania rzecz jasna przyjdzie z pomocną głową pełną pomysłów.

II) “Poszukiwanie Smrodkodonta” – tutaj Smrodek planuje dokonać wielkiego odkrycia! Kieł tygrysa szablozębnego – to obiekt jego poszukiwań. W tym celu przekopuje i drąży całe podwórko… Czy uda mu się znaleźć kieł? Z pomocą oczywiście przyjdzie Hania, która będzie miała wyjątkowy plan. Uknuje pewien spisek… Czy zatem znalezienie pradawnej kości na własnym podwórku to rzeczywiście rzecz zupełnie niemożliwa?

Książki z serii HANIA HUMOREK to ciekawe i zabawne opowieści przeznaczone dla dzieci w wieku 5-10 lat. Spodobają się dziewczynkom i chłopcom. Piękne ilustracje oraz niesamowite przygody z pewnością zainteresują małych Czytelników.

Książki z serii HANIA HUMOREK oraz inne ciekawe propozycje od Wydawnictwa Egmont znajdziecie TUTAJ.

Seria: HANIA HUMOREK

Autor: Megan McDonald

Objętość: 64 strony, oprawa miękka z skrzydełkami

Format: 135 x 185mm

Wydawnictwo: Egmont

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *