Pomysł na WAKACJE!

WARUNKI ROZDANIA

1) Temat Pomysł na WAKACJE!

W komentarzu pod postem rozdania napisz, pokaż Wasz pomysł na WAKACJE.

Może być taki, który już się sprawdził albo taki, który macie dopiero w planach. 🙂

Jeśli macie ochotę, udostępnijcie post konkursowy i zaproście do zabawy swoich znajomych.

2) Rozdanie trwa od 13.06.2019r do 23.06.2019r do godz. 24:00.
3) Wyniki ogłosimy najpóźniej w dniu 25.06.2019r. na FP ccdd. O wyniku rozdania zadecyduje Komisja ccdd (Hanula i jej tata).
4) Zwycięzca otrzyma upominki: Magazyn SUPER WINGS maj – czerwiec 2019r wraz z załączonymi do niego prezentami (lornetka z naklejkami plus niespodzianka) oraz Magazyn BEN 10 czerwiec – lipiec 2019r wraz z załączonymi do niego prezentami (miotacz światła plus niespodzianka) od firmy Media Service Zawada Sp. z o.o. (Producent/Wydawca upominków) (upominki na zdjęciu).
5) Zwycięzca po ogłoszeniu wyników rozdania jest proszony o kontakt mailowy na kontakt@ccdd.com.pl celem podania danych do wysyłki upominków.
6) Upominki wysyłamy na terenie Polski.
10) Organizatorem ROZDANIA jest ccdd. Sponsorem są Media Service Zawada Sp. z o.o. Wiele ciekawych propozycji od tego Wydawcy znajdziecie TUTAJ.
7) Mając na uwadze wejście RODO udział w rozdaniu oraz podanie danych do wysyłki upominku jest dobrowolny. Dane będą wykorzystywane wyłącznie w celach tego rozdania.
8) Zwycięzca rozdania ma prawo wglądu do swoich danych
9) Rozdanie nie jest w żaden sposób sponsorowane, popierane ani przeprowadzane przez Portal Facebook, ani też z nim związane. Facebook nie ponosi za niego żadnej odpowiedzialności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *