Papierowo, kolorowo!

WARUNKI ROZDANIA
1) Temat: “Papierowo, kolorowo!”

W komentarzu pod postem rozdania na naszym FP pokażcie Wasze inspiracje związane z tematem rozdania. Może praca z kartonowych pudełek, papierowych wytłaczanek, papierowych rolek, a może coś zupełnie innego? Kreatywność górą! Czekamy na pomysły!

Będzie nam miło, jeśli nas polubicie i udostępnicie post rozdania.

2) Rozdanie trwa od 18.07.2020r do 03.08.2020r do godz. 24:00.
3) Wyniki ogłosimy najpóźniej w dniu 05.08.2020r. na FP ccdd. O wyniku rozdania zadecyduje Komisja ccdd (Hanula i jej tata).
4) Zwycięzca otrzyma upominki niespodzianki schowane w pudełku widocznym na zdjęciu. 😊 Pudełko zostanie przez nas otwarte po ogłoszeniu wyniku rozdania, po wcześniejszej konsultacji ze Zwycięzcą. Jeśli chciałby On mieć jeszcze większą niespodziankę, zawartości pudełka nie pokażemy, jednak zrobi to Zwycięzca po otrzymaniu przesyłki.
5) Zwycięzca po ogłoszeniu wyników rozdania jest proszony o kontakt mailowy z kontakt@ccdd.com.pl celem podania danych do wysyłki upominku.
6) Upominek wysyłamy na terenie Polski.
7) Organizatorem i sponsorem ROZDANIA jest ccdd. 😊
8) Mając na uwadze wejście RODO udział w rozdaniu oraz podanie danych do wysyłki upominku jest dobrowolny. Dane będą wykorzystywane wyłącznie w celach tego rozdania.
9) Zwycięzca rozdania ma prawo wglądu do swoich danych
10) Rozdanie nie jest w żaden sposób sponsorowane, popierane ani przeprowadzane przez Portal Facebook, ani też z nim związane. Facebook nie ponosi za niego żadnej odpowiedzialności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *