Nurkujemy z Psim Patrolem!

Czy Wasze dzieci mają ulubionego bohatera z drużyny odważnych piesków Psiego Patrolu?

U nas na największym topie był i jest do tej pory Skye oraz Everest (i tutaj była swego czasu pewna determinacja rodziców i całej reszty rodziny, żeby zdobyć figurkę pieska o imieniu Everest – łatwe to nie było… Udało się… No, może prawie. Jest Everest z samochodem, samego siedzącego pieska brak 🙂 ). Pozostałe pieski również miały swoje pięć minut w figurkowym zapotrzebowaniu naszej Hanuli. I tak oto mamy taką kolekcję, jaką widzicie w tle zdjęcia. Cały czas zresztą używana jest w zabawach. 🙂

Tyle o samym tle zdjęcia. 🙂

Na planie głównym zaś świetnie się prezentuje bardzo ciekawa książka, o której koniecznie chcemy Wam opowiedzieć! To trzecia część serii “Psi Patrol 200 naklejek”.

Prawdziwa perełka dla Fanów odważnej drużyny Psiego Patrolu. Książka, którą wiele wyróżnia, zobaczcie sami! Zaraz wszystko wypunktujemy.

1. Dwie okładki. Dlaczego?

Książka podzielona jest na dwie części. Jedna połowa przeznaczona jest dla nurka Skye, a druga dla nurka Rubble’a. To nowe przygody piesków.

2. Cała masa ciekawych zadań, łamigłówek, labiryntów i kolorowanek. Książka ma 38 stron – Fani Psiego Patrolu na pewno znajdą w niej wiele ciekawostek.

3. Naklejki! Jest ich naprawdę dużo! 200 naklejek to już spora kolekcja. “Wow! Wow!” – to reakcja naszej Głównej Recenzentki na te właśnie strony. 🙂

Są naklejki do własnego wykorzystania – u nas idealnie sprawdzają się jako nagrody dla naszego lalkowego i pluszakowego przedszkola (zapewniam, jest duże – kilka grup, dzieci w różnym wieku, itd… Nagrody jeszcze wszystkie nie zostały rozdane 🙂 ).

Są również naklejki przeznaczone do wykonania zadań w książce. Dzięki nim nauka i zabawa doskonale idą tutaj w parze.

Jak Wam się podoba książkowa propozycja dla Miłośników odważnej drużyny piesków?

Dla nas jest super!

Są rownież dostępne inne książki z serii “Psi Patrol 200 naklejek”, które dotyczą przygód pozostałych piesków.

– część 1 – nurek Chase i Zuma

– część 2 – nurek Marshall i Rocky

Ciekawe propozycje od Media Service Zawada Sp. z o.o. znajdziecie TUTAJ.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *