Niedługo szkoła!

Dziś zajmiemy się nauką!

Będziemy ćwiczyć pisanie literek i cyferek. Napiszemy również pierwsze słowa. Nie zabraknie też ciekawych zadań do wykonania i zakręconych szlaczków.

Pokażemy Wam dziś bardzo ciekawe książki dla przedszkolnych starszaków oraz dzieci chodzących już do szkoły.

To książki edukacyjne od Wydawnictwa MD Monika Duda – przyjrzyjmy się im bliżej…

I) “Sówki mądre główki” W naukę literek i cyferek wprowadzą nas urocze sówki. Będą również ciekawe, kreatywne zdania.

II) “Misie urwisie” – W świat literek i cyferek wprowadzą nas tym razem misie. Napiszemy również pierwsze słowa literami pisanymi.

III) “Zabawy z rysunkiem” – tym razem rysujemy po śladzie i kolorujemy. Będą też naklejki i szlaczki.

IV) “Czas na naukę” – W tej książce dzieje się bardzo dużo. Liczenie, dopasowanie cieni, wyszukiwanki, labirynty – to tylko niektóre z przykładów ciekawych zadań. Będzie też nauka pisania cyferek oraz nauka rysowania sowy czy ptaka.

V) “Morskie cyferki” – tym razem przeniesiemy się w głębiny morskiego świata. Będzie pięknie i kolorowo. Razem z morskimi zwierzątkami poznamy cyferki. Nie zabraknie też zadań z liczeniem. Będą również naklejki.

VI) “Literki i cyferki, nauka i zabawa” – różnorodność zadań w tej książce na pewno zachęci małego ucznia do nauki. Będzie ciekawie i kolorowo.

VII) “Szlaczki ze smokiem” – tym razem w naukę wprowadzi nas sympatyczny smok. Będą szlaczki, literki i pierwsze słowa.

Co wyróżnia te książki?

Są kolorowe i ciekawe. Zawierają mnóstwo różnorodnych zadań, dzięki czemu dziecko się nie nudzi. Śladów literek i cyferek jest tutaj dużo, dzięki czemu dziecko może w łatwy sposób ćwiczyć pisanie. Nie zraża się, kiedy nie wychodzi mu powtórka danej litery po zaledwie dwóch próbach ze śladami. Linijki są tutaj nimi wypełnione. W naszym przypadku to bardzo ważne. Córka sama chętnie sięga po te książki.

Te oraz inne ciekawe ksiażki od Wydawnictwa MD Monika Duda znajdziecie TUTAJ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *