Naklejkowa nauka

Dziś będziemy się uczyć. Będzie naprawdę bardzo ciekawie! Zapewniam, że każdemu przy zdobywaniu tej wiedzy absolutnie nie będzie się nudzić.

Będzie to bowiem “naklejkowa nauka”!

Brzmi interesująco?

Poznajmy dziś książki z serii NAKLEJKI EDUKACYJNE od Wydawnictwa Jedność. To kompendium wiedzy dla prawdziwych odkrywców świata.

I) “Naklejki edukacyjne. Zwierzęta Polski” – to książeczka, która zawiera wiele ciekawych informacji na temat żyjących w naszym kraju zwierząt. Dowiemy się, jakie z nich mieszkają nad Morzem Bałtyckim, jakie w górach, nad jeziorem czy też na łące. Poznamy również zwierzęta chronione w Polsce i dowiemy się o gatunkach ptaków, które mieszkają obok nas.

Każda książeczka z tej serii to przygoda z naklejkowym światem. 🙂 Wyszukiwanie naklejek i naklejanie ich w wybrane miejsca to zdecydowanie większa możliwość zapamiętania zdobytej wiedzy, którą mały odkrywca słyszy podczas tej zabawy. To bardzo interesujący sposób na poznanie wielu ciekawostek. Każdy opis przy danej naklejkowej ilustracji jest krótki i zwięzły oraz zawiera wiele ciekawostek.

II) “Naklejki edukacyjne. Zwierzęta świata” – z tej książeczki dowiemy się wielu ciekawostek na temat zwierząt mieszkających w różnych środowiskach na całym świecie. Będą te, które żyją w tropikalnym lesie, na sawannie czy w warunkach arktycznych. Będą też i takie, które swój dom mają na wsi czy w mieście. Będą również bardzo egzotyczne zwierzęta, które są objęte ochroną.

III) “Naklejki edukacyjne. Państwa i miasta” – z tą książeczką wyruszymy w bardzo ciekawą podróż, podczas której zwiedzimy wiele interesujących państw i miast. Dowiemy się m.in. ważnych informacji na temat Polski, Niemiec, Grecji czy Hiszpanii. Poznamy największe pod względem powierzchni państwo świata oraz kraj, w którym ludzie żyją najdłużej…

Jak Wam się podobają te książeczki?

Naszym zdaniem to bardzo ciekawy sposób przekazania dzieciom wiedzy o świecie.

Dzieci zdobywają wiedzę bawiąc się. Ćwiczą przy tym spostrzegawczość, koncentrację i precyzję.

Te oraz inne ciekawe propozycje od Wydawnictwa Jedność znajdziecie TUTAJ.

Tytuł: “Naklejki edukacyjne. Zwierzęta Polski”, “Naklejki edukacyjne. Zwierzęta świata”, “Naklejki edukacyjne. Państwa i miasta”

Autor: praca zbiorowa

Objętość: 12 stron + 4 strony z naklejkami, oprawa miękka

Format: 208 x 285mm

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *