Moja zima

UWAGA!! ROZDANIE NR 2!!😍🙂🎁
WARUNKI ROZDANIA
1) Temat: “Moja zima”
W komentarzu pod postem rozdania na naszym FP pokażcie nam jak wygląda Wasza zima. Może będą to piękne, puchowe krajobrazy, a może jakieś zimowe sporty lub zabawa śnieżkami? Jak zwykle kreatywność górą! Czekamy na Wasze pomysły!
Będzie nam miło, jeśli nas polubicie i udostępnicie post rozdania. Pamiętajcie również o Sponsorze Wydawnictwo MD Monika Duda. To dzięki niemu to rozdanie! 🙂
2) Rozdanie trwa od 13.01.2021r do 24.01.2021r do godz. 24:00.
3) Wyniki ogłosimy najpóźniej w dniu 26.01.2020r. na FP ccdd. O wyniku rozdania zadecyduje Komisja ccdd (Hanula i jej tata).
4) Zwycięzca otrzyma upominki widoczne na zdjęciu – z tymi książeczkami kolorowanie i rysowanie szlaczków oraz literek będzie fantastyczną zabawą! 🙂
5) Zwycięzca po ogłoszeniu wyników rozdania jest proszony o kontakt mailowy z kontakt@ccdd.com.pl, celem podania danych do wysyłki upominku (imię i nazwisko, adres, numer telefonu). Zwycięzca zgadza się na przekazanie przez nas podanych danych do wysyłki Wydawnictwu MD Monika Duda – to od Wydawnictwa zostaną wysłane rozdaniowe upominki.
6) Upominki będą wysłane na terenie Polski. Czas wysłania upominków to 7 dni roboczych od dnia podania danych do wysyłki.
7) Organizatorem ROZDANIA jest ccdd. Sponsorem jest Wydawnictwo MD Monika Duda. 8) Mając na uwadze wejście RODO udział w rozdaniu oraz podanie danych do wysyłki upominku jest dobrowolny. Dane będą wykorzystywane wyłącznie w celach tego rozdania.
9) Zwycięzca rozdania ma prawo wglądu do swoich danych
10) Rozdanie nie jest w żaden sposób sponsorowane, popierane ani przeprowadzane przez Portal Facebook, ani też z nim związane. Facebook nie ponosi za niego żadnej odpowiedzialności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *