L.O.L.omania trwa!

Dziś będzie u nas mega kolorowo! Nie zabraknie brokatu, różu i modnych stylizacji. Jeśli Wasze córki to też fanki L.O.L. Surprise! to koniecznie musicie to przeczytać! One pewnie też chętnie zobaczyłyby ten wpis. 🙂

U nas L.O.L.omania trwa od dłuższego czasu i raczej nie jest to okres mocno przejściowy. 🙂

Poznajmy dziś NOWOŚCI w tym temacie od Media Service Zawada. To prawdziwa gratka dla wielbicielek kolorowych laleczek.

I) L.O.L. Surprise! Wejdź w szczegóły. – to książeczka, która zawiera wiele ciekawych wyszukiwanek. Po znalezieniu jednej różnicy należy pomalować umieszczony obok obrazka element. Przydadzą się tu z pewnością spostrzegawczość i kreatywność.

Objętość: 16 stron

Format: 205 x 283mm

II) L.O.L. Surprise! Weź nas przytul – to książeczka z mnóstwem interesujących zadań. Będzie coś do narysowania, pokolorowania i wyszukania. Nie zabraknie też naklejek.

Objętość: 16 + 4 strony

Format: 225 x 270mm

III) L.O.L. Surprise! Zabawy z naklejkami Naprzód! – to kolejna książeczka, która przeniesie fanki L.O.L. Surprise! do ich kolorowego i brokatowego świata. Będzie tu cała masa ciekawych zadań. W książeczce znajduje się też maska, którą można wyciąć (rzecz jasna brokatowa i błyszcząca). Są też i naklejki do własnego wykorzystania.

Objętość: 32 strony

Format: 205 x 290mm

IV) L.O.L. Surprise!Widzę róż. – ta książeczka jest mniejsza formatem, jednak równie ciekawa i kolorowa. Labirynt, coś do kolorowania, wyszukania czy też własny projekt koszulki – to tylko niektóre z poleceń, które tu się znajdują. Do książeczki dołączone są również naklejki.

Objętość: 24 strony

Format: 163 x 233mm

V) L.O.L. Surprise!Kolorowo i też z głową – to książeczka, do której z pewnością przydadzą się kolorowe kredki, mazaki i może nieco brokatu. Jest również strona z naklejkami do własnego użytku.

Objętość: 40 + 1 stron

Format: 240 x 290mm

Jak Wam się podoba kolorowy świat L.O.L. Surprise!?

Ciekawe propozycje od Media Service Zawada Sp. z o.o. znajdziecie TUTAJ.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *