Kolorowo i naklejkowo!

Ależ będzie dziś kolorowo! Nie zabraknie też naklejek… Małych, dużych, wszelakich i różniastych!

Poznajmy NOWOŚCI od Media Service Zawada.

  • Psi Patrol. To ja naklejam. Gotowi do zabawy? – to książka z mnóstwem labiryntów, zagadek i zadań dla miłośników Psiego Patrolu.
    Będzie sprzątanie plaży w Zatoce Przygód, ratowanie małych kaczuszek przez Chase’a, wodna przygoda Zumy i wiele innych ciekawych akcji.

W książce jest aż 200 naklejek z dzielnymi pieskami!

  • Świnka Peppa. To ja naklejam. Cały dzień z Peppą! – to kolejna książka z serii TO JA NAKLEJAM. Tym razem bohaterami są Świnka Peppa, jej wesoła rodzinka i przyjaciele. To z nimi poznamy warsztat dziadka królika, posprzątamy i posegregujemy śmieci oraz zostaniemy zaproszeni na podwieczorek do pana byka.

W środku książki są oczywiście naklejki! Całe mnóstwo naklejek, bo aż 200 sztuk!

  • LOL Surprise! To ja naklejam. Szalejesz, mała! – to jeszcze jedna książka z tej serii. Będzie tutaj całe mnóstwo ciekawych zadań dla prawdziwych fanek brokatowych i kolorowych laleczek. Będzie sudoku z Punk Boi, biwak z Babe in the Woods i bajeczna przygoda z Jet-Set Q.T. i Jet-Set Hop Hop.

Naklejek rzecz jasna również nie zabraknie. Będzie ich też 200 sztuk!

  • Świnka Peppa. Zadania na medal. W magicznym świecie Peppy – to książeczka z labiryntami i ciekawymi zadaniami z Peppą w roli głównej. Będzie m.in. o zawodach, jakie wykonują dorośli, zabawa w cienie i wróżki oraz dzień z królem George’m.

Do każdej części serii dołączony jest wyjątkowy medal. Można go przypiąć do ulubionej rzeczy i nosić zawsze ze sobą.

  • Psi Patrol Ekipa na 102! Przygoda i zabawa z pieskami – to książeczka dla fanów dzielnych piesków. Razem z nimi ciekawe przygody wydarzą się na pewno! W książeczce są też i naklejki – takie, które służą do wykonania zadań i łamigłówek oraz takie, które można wykorzystać do własnego użytku.

  • 44 koty. Kosmiczne wyprawy – w tej książeczce Arcykotki zabiorą nas w galaktyczną podróż. Będzie małe zamieszanie, miłe pamiątki i spotkanie z gwiazdami. Nie zabraknie też pysznego obiadku babci Piny!

Do książeczki dołączone są naklejki. Do wykonania zadań oraz do własnego użytku.

Którą z książeczek wybieracie?

Ciekawe propozycje od Media Service Zawada Sp. z o.o. znajdziecie TUTAJ.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *