Koła, kółka, kółeczka…

WARUNKI ROZDANIA

1) Temat: “Koła, kółka, kółeczka”

W komentarzu pod postem rozdania napiszcie/pokażcie Wasze inspiracje związane z tematem rozdania. Kreatywność górą! Czekamy na pomysły!

Będzie nam miło, jeśli nas polubicie i udostępnicie post rozdania.

2) Rozdanie trwa od 13.02.2020r do 24.02.2020r do godz. 24:00.
3) Wyniki ogłosimy najpóźniej w dniu 26.02.2020r. na FP ccdd. O wyniku rozdania zadecyduje Komisja ccdd (Hanula i jej tata).
4) Zwycięzca otrzyma upominek: „Guzikową książkę” od Wydawnictwa Nasza Księgarnia (Upominek widoczny na zdjęciu.)                                                             5) Zwycięzca po ogłoszeniu wyników rozdania jest proszony o kontakt mailowy z kontakt@ccdd.com.pl celem podania danych do wysyłki upominku.
6) Upominek wysyłamy na terenie Polski.
7) Organizatorem ROZDANIA jest ccdd. Sponsorem jest Wydawnictwo Nasza Księgarnia.                                                                                                                        8) Mając na uwadze wejście RODO udział w rozdaniu oraz podanie danych do wysyłki upominku jest dobrowolny. Dane będą wykorzystywane wyłącznie w celach tego rozdania.
9) Zwycięzca rozdania ma prawo wglądu do swoich danych
10) Rozdanie nie jest w żaden sposób sponsorowane, popierane ani przeprowadzane przez Portal Facebook, ani też z nim związane. Facebook nie ponosi za niego żadnej odpowiedzialności.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *