Grudniowe bajkowe nowości

Dziś pokażemy Wam ciekawe książkowe propozycje z bohaterami bajek w roli głównej. To NOWOŚCI od Media Service Zawada.

Będzie coś do poczytania i porozmawiania na dany temat. Będą też wszelkiego rodzaju zadania, rebusy i łamigłówki. Nie zabraknie również kolorowanek oraz naklejek!

I) “44 Koty. Superpsoty” – w tej książeczce Lampo, Milady, Klopsik i Pilou zabiorą nas do świata rebusów, zagadek i kolorowanek. Z pewnością dziać się tu będzie bardzo dużo. Będą też naklejki do własnego użytku z bohaterami tej bajki.

II) “Shimmer i Shine. Życzenia do spełnienia. Zawsze razem” – to książeczka również w takim samym charakterze tylko, że z innymi bohaterami w roli głównej. Tym razem wszelakie zagadki i łamigłówki rozwiązywać będziemy z Shimmer i Shine.

III) “Świnka Peppa Książeczki z półeczki. Prezent od serca” – to opowieść o poszukiwaniu odpowiedniego prezentu dla dziadków z okazji ich rocznicy ślubu. Peppa oraz George chcą znaleźć dla nich coś wyjątkowego w sklepie pana lisa. Czy uda im się kupić idealny prezent i czy spodoba się on dziadkom?

IV) “Psi Patrol. Przyjaciele z zamku” – to opowieść o przejęciu rządów Psiegoburga przez Sweetie… Będzie działo się tu naprawdę dużo! Do pałacu wprowadzą się bowiem dzikie zwierzęta z królewskich ogrodów. Konieczna będzie rzecz jasna pomoc Psiego Patrolu. Czy wypełnienie tej misji przebiegnie zupełnie bez przeszkód?

Jak Wam się podobają bajowe NOWOŚCI?

Ciekawe propozycje od Media Service Zawada Sp. z o.o. znajdziecie TUTAJ.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *