Coś specjalnego w świecie L.O.L. Surprise!

Magazyn L.O.L. Surprise! już Wam prezentowałyśmy – czekamy już na kolejny numer, który z uwagi na załączony prezent jest wyczekiwaną lekturą mojej Fanki L.O.L. 🙂

Dziś pokażemy Wam wydanie specjalne tego Magazynu. Zapewniam, że to prawdziwa gratka dla Miłośniczek L.O.L. Surprise! 🙂

Wydanie specjalne Magazynu L.O.L. Surprise! to ciekawe propozycje zabaw, które zapewniają naprawdę świetnie spędzony czas. No i jeszcze te prezenty…

No właśnie… Co znajdziemy tym razem?

Otóż znajdziemy coś, co Fanki L.O.L. lubią najbardziej!

Gwiazdorski zestaw Rocker – oczywiście musi być brokatowo. 🙂

Kosmetyczka (u nas sprawdza się jako portmonetka), stempelek, naklejki i ołówek z gumką (dość nietypową…). Zobaczcie sami.

A co zawiera sama gazetka? Propozycje ciekawych zabaw, wieści ze świata L.O.L. Surprise!, plakat oraz pewien patent na ozdobienie paznokci (w dobie wakacji Fanki L.O.L. mogą sobie myślę na to pozwolić 🙂 )

Z wydaniem specjalnym Magazynu L.O.L. Surprise! spędziłyśmy całe popołudnie. Było śmiesznie i zabawnie.

Zaczęłyśmy od kolorowego wyścigu… (nie znałam takiej zabawy, a jest naprawdę ciekawa – myślę, że idealny pomysł również dla tych dzieci, którzy nie lubią malować… Tutaj dochodzi też rywalizacja… Chęć wygrania idzie tu w parze z pomalowaniem największej części rysunku. Może stanowić podpowiedź do ciekawej zabawy z malowaniem w roli głównej. 🙂 )

A później “Z buta do mety” – gra, w której absolutnie nie miałam żadnych szans.  Hanula sprzątnęła prawie wszystkie buty. 🙂 Było sporo zabawy.

Plakat już ozdabia pokój Fanki L.O.L. Surprise! 🙂

Ciekawe propozycje od Media Service Zawada Sp. z o.o. znajdziecie TUTAJ.

3 thoughts on “Coś specjalnego w świecie L.O.L. Surprise!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *