Choinka

WARUNKI ROZDANIA
1) Temat: “Choinka”
W komentarzu pod postem rozdania na naszym FP (@cosciekawegodladzieci) pokażcie pracę plastyczną – choinkę. Technika wykonania zależy od Was.
Będzie nam miło, jeśli nas polubicie i udostępnicie post rozdania.

2) Rozdanie trwa od 09.12.2019r do 15.12.2019r do godz. 24:00.
3) Wyniki ogłosimy najpóźniej w dniu 17.12.2019r. na FP ccdd. O wyniku rozdania zadecyduje Komisja ccdd (Hanula i jej tata).
4) Zwycięzca otrzyma upominek: książkę „Cecylka Knedelek i Boże Narodzenie” od Wydawnictwo Jedność (Upominek widoczny na zdjęciu.) 5) Zwycięzca po ogłoszeniu wyników rozdania jest proszony o kontakt mailowy z kontakt@ccdd.com.pl celem podania danych do wysyłki upominku.
6) Upominek wysyłamy na terenie Polski.
7) Organizatorem ROZDANIA jest ccdd. Sponsorem jest Wydawnictwo Jedność. Wiele ciekawych propozycji od tego Wydawnictwa znajdziecie TUTAJ.
8) Mając na uwadze wejście RODO udział w rozdaniu oraz podanie danych do wysyłki upominku jest dobrowolny. Dane będą wykorzystywane wyłącznie w celach tego rozdania.
9) Zwycięzca rozdania ma prawo wglądu do swoich danych
10) Rozdanie nie jest w żaden sposób sponsorowane, popierane ani przeprowadzane przez Portal Facebook, ani też z nim związane. Facebook nie ponosi za niego żadnej odpowiedzialności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *