Brokatowo

WARUNKI ROZDANIA

1) Temat: “Brokatowo”

W komentarzu pod postem rozdania pokażcie brokatową pracę kreatywną. 🙂

Będzie nam miło, jeśli nas polubicie i udostępnicie post rozdania.

2) Rozdanie trwa od 27.09.2019r do 06.10.2019r do godz. 24:00.
3) Wyniki ogłosimy najpóźniej w dniu 08.10.2019r. na FP ccdd. O wyniku rozdania zadecyduje Komisja ccdd (Hanula i jej tata).
4) Zwycięzca otrzyma upominki: książki (“L.O.L. Surprise! 500 naklejek”, ”L.O.L. Surprise! Ty decydujesz! Stwórz własną opowieść L.O.L.”) od firmy Media Service Zawada Sp. z o.o. (Producent/Wydawca upominków) oraz zestaw brokatów ozdobnych od ccdd.com.pl. (upominki na zdjęciu).
5) Zwycięzca po ogłoszeniu wyników rozdania jest proszony o kontakt mailowy na kontakt@ccdd.com.pl celem podania danych do wysyłki upominków.
6) Upominki wysyłamy na terenie Polski.
10) Organizatorem ROZDANIA jest ccdd. Sponsorem są ccdd oraz Media Service Zawada Sp. z o.o. Wiele ciekawych propozycji od tego Wydawcy znajdziecie TUTAJ.
7) Mając na uwadze wejście RODO udział w rozdaniu oraz podanie danych do wysyłki upominku jest dobrowolny. Dane będą wykorzystywane wyłącznie w celach tego rozdania.
8) Zwycięzca rozdania ma prawo wglądu do swoich danych
9) Rozdanie nie jest w żaden sposób sponsorowane, popierane ani przeprowadzane przez Portal Facebook, ani też z nim związane. Facebook nie ponosi za niego żadnej odpowiedzialności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *