Bombka na choinkę

WARUNKI ROZDANIA
1) Temat: “Bombka na choinkę”
W komentarzu pod postem rozdania na naszym FB pokażcie nam Waszą propozycję bombki na choinkę, którą własnoręcznie przygotujecie. Jak zwykle kreatywność górą! Czekamy na Wasze pomysły!
Będzie nam miło, jeśli nas polubicie i udostępnicie post rozdania. Pamiętajcie również o Sponsorze – Wydawnictwo IBIS. To dzięki niemu to rozdanie! 💕🙂
2) Rozdanie trwa od 28.11.2020r do 06.12.2020r do godz. 24:00.
3) Wyniki ogłosimy najpóźniej w dniu 08.12.2020r. na FP ccdd. O wyniku rozdania zadecyduje Komisja ccdd (Hanula i jej tata).
4) Zwycięzców będzie dwóch! Każdy z nich otrzyma upominek widoczny na zdjęciu – książkę: „Świąteczna noc” od Wydawnictwa IBIS. Recenzję książki znajdziecie kilka postów niżej. 😊
5) Zwycięzcy po ogłoszeniu wyników rozdania są proszeni o kontakt mailowy z kontakt@ccdd.com.pl, celem podania danych do wysyłki upominku (imię i nazwisko, adres, numer telefonu). Zwycięzcy zgadzają się na przekazanie przez nas podanych danych do wysyłki Wydawnictwu IBIS – to od Wydawnictwa zostaną wysłane rozdaniowe upominki.
6) Upominki będą wysłane na terenie Polski.
7) Organizatorem ROZDANIA jest ccdd. Sponsorem jest Wydawnictwo IBIS. 8) Mając na uwadze wejście RODO udział w rozdaniu oraz podanie danych do wysyłki upominku jest dobrowolny. Dane będą wykorzystywane wyłącznie w celach tego rozdania.
9) Zwycięzcy rozdania mają prawo wglądu do swoich danych
10) Rozdanie nie jest w żaden sposób sponsorowane, popierane ani przeprowadzane przez Portal Facebook, ani też z nim związane. Facebook nie ponosi za niego żadnej odpowiedzialności.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *