Bombka na choinkę

ROZDANIE NR 12!!
WARUNKI ROZDANIA🎄🎅🎁📚
1) Temat: “Bombka na choinkę.”
W komentarzu pod postem rozdania na naszym FP pokażcie nam swoją kreatywną bombkę na choinkę. Komentarze możecie również umieszczać na naszym profilu na Instagramie.
Będzie nam miło, jeśli nas polubicie i udostępnicie post rozdania.
2) Rozdanie trwa od 25.11.2021r do 06.12.2021r do godz. 24:00.
3) Spośród wszystkich zgłoszeń na naszym profilu na FB oraz Instagramie wybierzemy jedno. Wyniki ogłosimy najpóźniej w dniu 08.12.2021r. na FP ccdd oraz Instagramie ccdd. O wyniku rozdania zadecyduje Komisja ccdd (Hanula i jej tata).
4) Zwycięzca otrzyma upominek – paczkę z książkami widoczną na zdjęciu. W środku znajdują się książeczki z zadaniami, ze Świnką Peppą oraz Psim Patrolem.
5) Zwycięzca po ogłoszeniu wyników rozdania jest proszony o kontakt mailowy z kontakt@ccdd.com.pl, celem podania danych do wysyłki upominku.
6) Upominek wysyłamy na terenie Polski.
7) Organizatorem i sponsorem ROZDANIA jest ccdd.
Mając na uwadze wejście RODO udział w rozdaniu oraz podanie danych do wysyłki upominku jest dobrowolny. Dane będą wykorzystywane wyłącznie w celach tego rozdania.
9) Zwycięzcy rozdania ma prawo wglądu do swoich danych
10) Rozdanie nie jest w żaden sposób sponsorowane, popierane ani przeprowadzane przez Portal Facebook, ani też z nim związane. Facebook nie ponosi za niego żadnej odpowiedzialności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *