Zabawa i nauka z bajkowymi bohaterami

Nauka i zabawa połączona z ciekawymi przygodami ulubionych bajkowych bohaterów, zawsze się sprawdza!

Nie ma mowy o żadnej nudzie!

Pokażemy dziś książki z zadaniami do wykonania, rebusami i zagadkami, w których rozwiązaniu pomogą nam znani bohaterowie bajek. Czasami i my będziemy musieli im pomóc, kiedy wpadną w jakieś tarapaty…

Każda z książek zawiera naklejki – są takie, które użyjemy nie tylko do rozwiązania zadań, ale również do własnych pomysłów.

I) BLAZE I MEGAMASZYNY

W tej książce dzieje się dużo i bardzo szybko… W końcu to Blaze i szybkie megamaszyny! Poznamy części samochodu, dowiemy się, jakie przedmioty są potrzebne podczas zawodów wyścigówek. Crusher pokaże nam litery i kolory, a Darington będzie miał dla nas pewne interesujące zagadki… Będzie też dużo ciekawych tematów do rozmów. Postawione pytania zachęcą do poznania głębiej wielu tematów. Co się dzieje, kiedy pojazd przyspiesza? Co to jest wodolot? Wiecie?

II) PSI PATROL. EKIPA NA 102!

Odważne pieski zachęcą do rozwiązania niejednej łamigłówki. Będzie gra w kości z Chase’em i Zumą, poszukiwania przedmiotów na urodzinowym przyjęciu Chase’a czy owocowe sudoku z Katie i Cali… Te i inne przygody czekają na nas właśnie w tej książce.

III) SHIMMER I SHINE. ŻYCZENIA DO SPEŁNIENIA

To propozycja dla prawdziwych miłośniczek dżinów. Będzie blask klejnotów, czarodziejski wodospad i powietrzna przygoda. Nie zabraknie również rewii mody. Będą ciekawe kolorowanki i zadania, w których coś ciekawego narysujemy.

Te książki to po prostu zabawa i nauka w jednym! Bardzo ciekawa propozycja na spędzenie zimowych wieczorów.

Ciekawe propozycje od Media Service Zawada Sp. z o.o. znajdziecie TUTAJ.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *