Bajkowe zestawy

Dziś pokażemy coś ciekawego dla miłośników Świnki Peppy oraz Psiego Patrolu.

Będą to bardzo interesujące zestawy kolorowych książeczek.

Zapraszamy zatem do świata bajek!

I) Książeczki dla fanów Świnki Peppy.

  • Świnka Peppa. Książeczki z półeczki.Papuga Polly na wakacjach – to przygody Peppy i jej rodziny z papugą Polly. Kiedy babcia z dziadkiem wyjechali na wakacje, zostawili swoją papugę pod opieką Peppy. Czy cała rodzinka świnek poradzi sobie z nowym gadatliwym lokatorem?

  • Świnka Peppa. Bajki do Poduszki. SuperPeppa – to opowieść o bardzo ciekawym zadaniu, jakie dała dzieciom pani gazela. Pewnego dnia poprosiła je bowiem, żeby przebrały się za kogoś, kim chciałyby zostać, kiedy dorosną. Pomysły były bardzo różne, jednak świnka Peppa miała duże trudności z wykonaniem tego polecenia. Na jaki wpadnie pomysł?

  • Świnka Peppa. Kreatywny Maluch. Świat pełen zabawy! – to książeczka z kolorowankami i zadaniami, w których nie zbraknie wielu ciekawostek o Peppie i jej przyjaciołach. W książeczce znajdują się również naklejki, nauka literek oraz rysowania szlaczków.

————————————————————–

Książeczki dla fanów Psiego Patrolu.

  • Psi Patrol. Stwór z bagien – to opowieść o tym, jak kapitan Turbot i jego kuzyn zabrali panią burmistrz wraz z siostrzeńcami na wielką wyprawę, na bagna. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie wielki stwór, który się tam pojawił. Rzecz jasna pomóc tu mogą tylko dzielne pieski z Psiego Patrolu.

  • Psi Patrol. Bajki do poduszki. O wygranym meczu – tym razem wszyscy mieszkańcy niecierpliwie wyczekują na wielkie sportowe wydarzenie. To zawody sportowe, na które wszyscy czekają cały rok! Niestety okazuje się, że na boisku w dzień zawodów jest dużo wody, co uniemożliwia rozegranie meczu. Jak z tym zadaniem poradzą sobie dzielne pieski z Psiego Patrolu?

  • Psi Patrol. Kreatyny Maluch. Zabawy Psiego Patrolu – to książeczka z kolorowankami, labiryntami i tajnymi szyframi załogi Psiego Patrolu. Nie zabraknie tu oczywiście naklejek, czytania i pisania.

Który z zestawów wybieracie? 🙂

Ciekawe propozycje od Media Service Zawada Sp. z o.o. znajdziecie TUTAJ.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *