Bajkowe nowości

Dziś będzie o bajkach… A dokładniej o książeczkowych nowościach bajkowych od Media Service Zawada.

Kto nie lubi bajek…? Myślę, że i dorośli (przynajmniej ja tak mam) czasami chętnie obejrzą coś kolorowego. 🙂

Ale to tylko czasami, bo znacznie więcej czasu lepiej poświęcić na czytanie bajkowych opowieści. Taką formę bajek bardziej preferuję.

I dziś właśnie o tej formie. Przyjrzyjmy się zatem NOWOŚCIOM – ciekawe książeczki z bajkami – każdy pewnie znajdzie coś dla siebie. 🙂

  • Świnka Peppa. Superpojazdy Peppy – to książka z naklejkami do samodzielnego wykorzystania.

Zawiera dwa opowiadania.

“Wyścigówka George’a” – to historia pewnego wyścigu z dość nietypowym pojazdem. W jego tworzeniu duży udział będzie miał dziadek, a Peppa okaże się tutaj wprawionym mechanikiem samochodowym. Przyjaciele Peppy będą mieli wspaniałą zabawę. Każdy z nich zaprezentuje swój pojazd.

“Wóz strażacki” – to bardzo ciekawa opowieść o tym, że samochody to nie tylko hobby dla chłopców. Szczególnie jeśli chodzi np. o wóz strażacki… Mama Peppy wraz z przyjaciółkami ugaszą ogień, który powstanie w wyniku rozpalenia grilla przez tatusiów po rozegranym meczu piłkarskim.

  • Świnka Peppa. Co kocha Peppa? – to opowiadanie o pewnym dniu w przedszkolu, kiedy dzieci będą robiły laurki dla tych, których bardzo kochają. Będzie dużo pomysłów. Będzie też i dużo laurek, bo w końcu takich osób w życiu dzieci jest bardzo dużo. Książeczka zawiera również krótkie zadania do wykonania.

  • Pidżamersi. Roboty w akcji! – tutaj będzie się działo naprawdę dużo! Ktoś zabierze wszystkie sprzęty z placu zabaw i będzie chciał zrobić z nich roboty… Do akcji wkroczą rzecz jasna odważni Pidżamersi. Ta sprawa nie będzie jednak prosta do rozwiązania…

  • Shimmer i Shine. Sięgnąć gwiazd – ta bajka przeniesie nas do niezwykłej krainy… Dotrą tam Shimmer, Shine i Leah na grzbietach pięknych pędzorożców. Będą chciały poznać magię czarodziejskiego pyłu i spróbować pysznych gwiazdeczkolodów. Oczywiście podróż ta nie przebiegnie bez przygód… Podążać za nimi będzie bowiem czarodziejka Zeta, która chciałaby mieć całą moc gwiazd tylko dla siebie.

  • Psi Patrol. Poszukiwacz złota – to historia o pewnym wyjątkowym znalezisku wujka Otisa… Znajdzie bowiem wielką bryłę złota, której transport okaże się wcale nie aż taki prosty. Do akcji będą musiały rzecz jasna wkroczyć odważne pieski.

Czytanie bajek to bardzo ciekawa przygoda!

Ciekawe propozycje od Media Service Zawada Sp. z o.o. znajdziecie TUTAJ.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *